Hakkımızda

Yapı sektöründe nalburiye malzemelerinin toptan satışıyla 1996 yılında faaliyetlerine başlayan Bahçeciler İnşaat 25. yılına girdiğimiz bu günlerde, hayatımızın her sahfasında oldukça önemli bir yer teşkil eden yaşam alanlarımızda, iç-dış yalıtım, dekorasyon, nalburiye ve bilimum hırdavat malzemelerinin, Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgekerinde tedariği ve getirdiği çözümler bakımından sektörün önde gelen firmalarından biri konumundadır.Yurt içi ve yurt dışı yaygın bayi ağımızla ihtiyaçlara cevap vermekte olan firmamız sizlerin haklı takdirini kazanarak bugünlere gelmiş ve geleceğe güvenle bakmaktadır.Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 alan üzerine kurulu 4600 m2 kapalı alanı ve idari binasıyla kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmaktayız.Müşteri  memnuniyeti ön plana alınarak, stok ve yeterli araçlarımızla çağdaş ve güler yüz anlayış sergilenerek en uygun koşullarda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.Üretim yaptığımız DKS markalı ürünlerin yanısıra her zaman geleceğe yönelik adımlar atarak, Üretimi ilke haline getirip bölgenin gelişmesine katkıda bulunabilmek adına elimizden geldiğince büyük gayretler vermekteyiz...Proje ve Şantiye Uygulamalarında her zaman disiplinli ve iş bitirmeye yönelik çözümler sunan Bahçeciler  İnş. Tic. Ltd. Şti buna uygun teknik ekip ve personeliyle bölgede inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir...


Vizyonumuz ve Değerlerimiz

İnsanların, hem kendileri, hem de çevrelerindekiler için iyi olan marka ve hizmetlerle kendilerini daha iyi hissetmelerine, Bölge kalkınmasına katkıda bulunmalarına, daha iyi bir gelecek yaratmak için çalışmalarına yardımcı oluyoruz.

Marka ve hizmetlerimizin, insanların yaşam kalitelerini arttırma yolunda doğru işler yaptığımıza her zaman inandık.Şirketimiz büyüdükçe, sorumluluklarımızda artıyor.Yaptıklarımızın daha geniş kapsamlı etkilerini düşünmek, zaten değerlerimizin önünde var ve karekterimizin temel bir parçasını oluşturuyor.

Amaç ve İlkelerimiz

Faaliyetlerimizi doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde ve çalışanlarımızın insan haklarına ve menfaatlerine saygı göstererek yürütüyoruz. Aynı şekilde, ilişki içinde bulunduğumuz herkesin meşru menfaatlerine de saygılıyız.


Karşılıklı güven ve saygının esas olduğu, ayrıca şirketimizin performansı ve itibarı konusunda herkesin kendini sorumlu hissettiği bir çalışma ortamında farklılığın önemli olduğu düşüncesindeyiz.


Fiyat ve kalite açısından sürekli olarak değerler sunan, amaçlarına uygun olarak güvenli şekilde kullanabilecek markalı ürün ve hizmetler sunmaktayız...


Toplumda güvenilir yeri olan bir kurum olmak ve faaliyette bulunduğumuz firmalara karşı sorumluluklarımızı  yerine getirmek için çaba sarf etmekteyiz..

Değerlerimiz

    Değerlerimiz
    Güvenilirlilik
    Yenilikçilik
    Tpluma Katkı
    Dinamizin
    Takım Ruhu
    Verimlilik
    Esneklik